Must Have 2021 – Zeppelin Led

Świetlista rzeźba, funkcjonalna lampa

 

 

ZEPPELIN LED, wyróżnienie must have 2021

 

 

Lampy Zeppelin marki TAR to połączenie świetlistych rzeźb z funkcjonalnymi oprawami zaprojektowanymi do nowoczesnych wnętrz. Są wykonane z wysokiej jakości sklejki brzozowej. Łączą w sobie rzemieślniczą precyzję z zaawansowaną technonogią światła. 

 

Najnowszy model, Zeppelin LED został wyróżniony prestiżowym znakiem jakości must have 2021 na Łódź Design Festival. Autor projektu, Tomasz A. Rudkiewicz, podkreśla, że inspiracją dla tej serii lamp była fascynacja lotnictwem i młodzieńcza pasja do modelarstwa. Stąd nawiązanie do legendarnych sterowców stworzonych przez wizjonera Ferdinanda von Zeppelina na początku XX wieku.

 

Lampa Zeppelin Led posiada zintegrowane źródło światła: diody led umieszczone są wewnątrz płyt z mlecznego tworzywa, chroniącego oczy przed olśnieniem. W wersji z wbudowanym ściemniaczem natężenie światła można płynnie regulować. Dostępne są również odmiany na żarowki klasyczne i żarowki typu GU10.

 

Przypominające podniebne statki (lub, jak kto woli, oceaniczne stwory) lampy Zeppelin idealnie wpisują się w przestronne wnętrza o wysokim suficie, ale równie dobrze sprawdzają się w bardziej kompaktowych wnętrzach apartamentowców. Wszystkie modele lamp Zeppelin mogą pełnic funkcję światła ogólnego. Wersja Zeppelin LED również nadaje się jako lampa do oświetlenia stołu. Dostępne są modele o długości 150 cm lub 90 cm. 

 

Moc światła w najbardziej rozbudowanej wersji Zeppelin LED to 10 000 lumenów. Barwa swiatła 3000 K. Zeppeliny wystepują w trzech kolorach: naturalnej brzozy, czarnym i bielonym.

Must Have 2021 – Zeppelin Led